Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dračí fejsbůk

 Sem můžete psát vzkazy dětem, instruktorům, vedoucím, kuchařům, zdravotníkovi, či personálu pro všechno. Už se těšíme na vaše poznámky a děti vám i možná odepíší. Jestli budou hodní a zaslouží si to.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: ahoj kočko

(Kája, 20. 8. 2011 19:53)

Ahoj maminko,jak se máš? moc se mi stýstá a copak Barča? dnes jsem ti napsala dopis s obrázkem.Pozdravuj babi a Monču,posílám všem pusy.My jdeme opékat buřty.Včera byla svatba a diskotéka.Papa Karolínka.

Čauky zítra

(Macháčci z Bučí, 19. 8. 2011 22:53)

Ahoj všem a speciálně Verče!
Zítra Vám tam přijede Gitule s mamkou udělat pořádek, tak se těšte, taky se těšíme!
Ríša zdraví a pusu od něj přivezu.
mamka

Pro pana Holotu a Polciho

(Rum Bourák, 19. 8. 2011 13:48)

Pánové měli by jste se podívat do batůžků. Máte tam také čistá trička a trenírky od maminek. a do večera se vykoupat!!!!

Re: Pro pana Holotu a Polciho

(Hot, 19. 8. 2011 20:45)

Čistá trika došla, trenýrky nenosíme, koupali jsme se včera v rybníku.... Doufám, že Vám to stačí...

Zdary, sestro:o)

(Ivís Eretová, 18. 8. 2011 21:09)

Drahá sestřičko,
to bylo řečiček, kterak budeš psát tuny dopisů. Prdlajs!!! Ani jeden jsme od tebe s Davčou nedostali :( a mamka jakbysmet. Doufám, že to napravíš a čekám na dopísek od tebe. Měj se na táboře hezky, v sobotu nás očekávej a kdybys něco potřebovala přivézt, tak dej vědět, ju?? Pa, bedruno vyřehtaná :o) Zdraví ségra Lucka a švára David (toho času v práci)

Čus Zlatíčko!

(Karolínka Tomášková, 18. 8. 2011 16:22)

Viděla jsem vaše táborové fotky,jsou hezké a moc vám to tam sluší.Je vidět že se nenudíš a pořád máte co dělat.Dnes je šílený teplo tak snad se půjdete koupat do rybníku co tam máte.Koukej nosit kšiltovku abys neměla úpal.Mám tě ráda a koukej si to pořádně užít,pak už začne škola a bude to horší.Pokojík je už hotov a já jdu zítra do práce,Bára se mnou nekomunikuje,nechci jí pouštět z klece tak mi ukazuje záda.Jinak jsem ti poslala další pohled.Měj se krásně,zase se ozvu.Pá zlato mamka.

POZDRAV

(Míša a Honzík Hanzlíčků, 18. 8. 2011 7:54)

Stále na vás vzpomínáme a velký pozdrav posíláme. Každé ráno spěchám do práce abych si udělala kafíčko, zapla počítač a pokochala se vašimi stránkami, které opět nemají chybu !!!. Je vidět, že se vám tam líbí a také je asi super, že se nehodnotí vaše ložničky :-)) - to platí hlavně pro tebe Honzíku :-)). Jinak koukám - stále stejné tričko od neděle:-)). Když se podíváš do tašky, jsou tam i jiná :). Míšo - s tím bříškem jsi předhonila taťku i mne když jsem byla těhotná. Moc se těšíme na sobotu co nás čeká opět za překvápko. Tak papa a velký dík všem vedoucím - jste super parta, jen tak dál !!

Pozdrav

(Tomáškovi Pavlíkovi, 17. 8. 2011 19:39)

Kachničky rostou , Rexíkovi a Sisince se stýská , děda tě moc pozdravuje a my na tebe moc myslíme , táta a Lenka

Pozdrav

(Hanička a Martínek Fulínovi, 17. 8. 2011 15:19)

Fotečky moc krásné!!!!! Hani a Martí kolik dopisů jste napsali domů? Dneska jsem si málem zlomila ruku o schránku jak byla prazdná. Tak pa pa máma a táta.

pozdrav od všech z tábora

(Motýl, 17. 8. 2011 11:17)

rodičum a známým.Vaše vzkazy vyřizujeme hned jak je to možné,nemusíte se bát,jen rychlost a stálost připojení není ideální:( dnes jsme nahrály fotogalerie,tak se můžete pokochat v rubrice táborové foto.

Niki Dobrá

(Ivana D., 17. 8. 2011 9:30)

Čau Niki, co tvůj prstík, vše v pořádku, nebolí? Popros vedoucí, zda můžeš zavolat. Mamina

Pozdrav

(Richard, 16. 8. 2011 22:06)

Nazdar všichni na táboře posílám pozdrav z domova a Verunce posílám pusu.

POZDRAV

(KLÁRKA MOULEOVÁ, 16. 8. 2011 9:49)

ČAUKY TY TÁBORNICE VŠICHNI TĚ MOC ZDRAVÍME A POSÍLÁME VELKOU PUSU.

Přání

(Hana Fulínová , 15. 8. 2011 21:25)

Dodatečně vše nej nej k jmeninám, hodně štěstí a hlavně zdravíčka přeje máma a táta.